l

Zapisy

Zapisy na treningi prowadzimy od września do czerwca. Zapisujemy wszystkie dzieci bez względu na predyspozycje fizyczne – w sprawie zapisów proszę kontaktować się telefonicznie lub mailowo.
Prowadzimy także zajęcia w wakacje w różnej formie – obozy sportowe, zajęcia ogólnorozwojowe, treningi przygotowawcze, treningi rekreacyjne.

Grupy

Grupa początkująca dzieci w wieku od 6 do 11 lat – zajęcia Pn, Wt i Śr – godzina 16.30 do 17.30 zajęcia odbywają się z trenerem Piotrem Moskalem ( rozpoczynamy od marca 2017 roku) – ( tel. 533 132 347)
Grupa początkujących starszych w wieku 12 lat i więcej – zajęcia Pn, Wt, Cz, godzina od 16.00 do 17.30 zajęcia odbywają się z trenerem Tadeuszem Dymerskim lub Piotrem Moskalem
Grupa zaawansowana i mastersi – zajęcia w Pn, Wt , Śr – randori, Cz, Pt godzina 16.00 do 17.30 treningi prowadzi Tadeusz Dymerski lub Michał Dymerski ( Piotr Moskal )

Treningi rodzinne czyli dzieci + rodzice  odbywają się w Piątki o 16.00  – zapraszamy.

Gdzie trenujemy

Trenujemy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w Hali Sportów Walki. Aby wejść na teren szkoły należy na bramkach poinformować ochronę, że udajecie się na trening judo. Otrzymają państwo przepustkę tymczasową oraz zostaniecie pokierowani na Halę.

Jeżeli były by problemy w znalezieniu hali lub wejściu, prosimy o telefon do trenera.